Przejdź do treści

XtraBig – cena – efekty – opinie (forum)

xtrabig kapsułki na potencje

Jest wielu mężczyzn, których łączy to samo pragnienie. Być energicznym i móc zagwarantować sobie i swojej kobiecie jak najlepsze doznania seksualne. Xtrabig ma na celu właśnie powiększenie penisa i zwiększenie libido. Xtrabig ma na celu pomóc Tobie. W sieci można znaleźć wiele naturalnych środków, od pompek i żeli po suplementy.

Xtrabig to zwiększający libido suplement w kapsułkach o niemal wyłącznie naturalnym składzie, który naprawdę działa. W tej recenzji znajdziesz wszystkie szczegóły i więcej. Pokazuję również kilka recenzji od klientów, którzy byli zadowoleni i używają go na bieżąco, aby uzyskać jak najwięcej korzyści.

Czym jest Xtrabig?

Xtrabig to obecnie najlepszy suplement seksualny skierowany wyłącznie do męskiej publiczności. Służy jako środek pobudzający, zwiększa wigor i tym samym potęguje doznania seksualne.

Firma umożliwia jego zakup jedynie z oficjalnej strony internetowej (na końcu tej strony szczegółowo wyjaśniam, jak to zrobić). Produkowany jest w postaci miękkich kapsułek do połykania, wytwarzany w najlepszych laboratoriach na świecie.

Ma właściwości afrodyzjaku i może zwiększyć pożądanie, poprawić erekcje, ale także czas stosunku. Wszystko to dzięki naturalnym składnikom, które nie są szkodliwe dla organizmu.

Nie jest to więc żel czy maść, ale suplement diety dystrybuowany w formie miękkich kapsułek. Każde opakowanie zawiera 60 sztuk, z których każda zawiera 650 mg, co daje łącznie 39 gramów produktu w opakowaniu.

Czas trwania kuracji to 30 dni, ale może być również stosowany sporadycznie, więc to Twój sposób użycia zapewni, że będzie trwał tak długo lub dłużej niż zaleca producent.

Xtrabig – Opinie i recenzje Użytkowników

Postanowiłem opublikować trzy recenzje, które znalazłem w sieci, od osób, które były naprawdę zadowolone ze stosowania Xtrabig. Na różnych forach można jednak znaleźć więcej świadectw osób, które wypróbowały go i stosują do dziś z jak największą satysfakcją.

Arek, 43 lata ⭐⭐⭐⭐⭐

„Przez pewien czas straciłem część mojego pożądania seksualnego i to sprawiło, że cierpiałem. Następnie postanowiłem wypróbować Xtrabig i dzięki niemu odzyskałem swoją męskość, ku wielkiemu zadowoleniu mojemu i mojej mogi. „

Robert, 38 lat ⭐⭐⭐⭐⭐

„Szukałem produktu zdolnego poprawić erekcję i sprawić, że mój penis będzie większy podczas stosunku seksualnego. Dzięki działaniu rozszerzającemu naczynia krwionośne Xtrabig w pełni zaspokaja tę moją potrzebę i teraz używam go regularnie. „

Szymon, 60 lat ⭐⭐⭐⭐⭐

„Kto powiedział, że po osiągnięciu pewnej idei twoje libido spada? Moje pożądanie nie zmniejszyło się w żaden sposób, ale nadal potrzebowałem produktu, który przedłużyłby moją erekcję. Po tylu oszustwach i rozczarowaniach znalazłem Xtrabig, dzięki któremu uzyskałem niezwykłe efekty. Myślę, że przez długi czas nie przestanę go brać. „

Opinie tych, którzy go wypróbowali są w przeważającej większości pozytywne i bardzo entuzjastyczne, zwłaszcza że produkt został wykonany z naturalnych i przyjaznych dla zdrowia składników. Ci, którzy go wypróbowali, polecają go. Producent wyraźnie zaznacza, że produkt nie obiecuje wydłużenia penisa na zawsze, ale tylko podczas aktu seksualnego i dzięki prostemu mechanizmowi fizjologicznemu, czyli zwiększonemu przepływowi krwi do narządów płciowych.

Xtrabig – Efekty

Korzyści płynące ze stosowania Xtrabig są liczne. Poniżej szczegółowo wyjaśniam, w jaki sposób może on pomóc Ci poprawić swoją seksualność i z jakiego punktu widzenia działa.

Pozwól mi od razu powiedzieć, że Xtrabig nie zapewnia ci łatwych rozwiązań i nie obiecuje, że powiększy twojego penisa na zawsze. W rzeczywistości jego celem jest wykorzystanie zwiększonej wazodylatacji do powiększenia penisa podczas aktu seksualnego. Poprawia przepływ krwi do tego obszaru ciała, wzmacniając erekcję i przedłużając ją. Jednocześnie zwiększa wrażliwość błon śluzowych, dzięki czemu zwiększa przyjemność i samo libido.

Wiele osób decyduje się na niego również z innego powodu, a mianowicie, aby móc zmniejszyć lęk przed występem. Problem, który często uważa się za typowy dla młodych mężczyzn w ich pierwszych doświadczeniach, ale może dotyczyć również bardziej dojrzałych mężczyzn, którzy być może po traumatycznych przeżyciach lub po prostu gdy odkrywają na nowo swoją seksualność z nowymi kobietami, mają problemy z psychologicznego punktu widzenia.

Jakość tego składnika jest gwarancją i naprawdę daje on doskonałe rezultaty. Podsumowując następnie, korzyści, które otrzymujesz są następujące:

 • Zwiększony przepływ krwi do penisa dla większej erekcji i chwilowego powiększenia penisa.
 • Rozwiązanie problemu niepokoju związanego z wydajnością
 • Poprawione libido
 • Znacznie bardziej wrażliwe błony śluzowe dla dodatkowej przyjemności
 • Znacznie dłuższa erekcja

Wyniki mogą się różnić od osoby do osoby i nie są gwarantowane. Więc proponuję spróbować, a jeśli nie jesteś zadowolony, zawsze jesteś w czasie, aby wysłać go z powrotem i poprosić o zwrot pieniędzy!

Jak używać Xtrabig: instrukcje dotyczące dawkowania

Teraz wyjaśnię wszystko na temat dawkowania. Pamiętaj, że aby uzyskać prawdziwe rezultaty, musisz przestrzegać instrukcji producenta. Producent stworzył naturalny suplement Xtrabig z precyzyjną formułą, która spełnia Twoje potrzeby przy regularnym przyjmowaniu.

Xtrabig jest suplementem w postaci kapsułek. Kapsułkę przyjmujesz z dużą szklanką świeżej wody i połykasz.

Jedną kapsułkę należy przyjmować rano przed śniadaniem, a drugą przed obiadem. Dlaczego przed posiłkami? Po prostu dlatego, że pozwalasz organizmowi na przyjęcie wszystkich aktywnych składników produktu.

Początkowa kuracja trwa 30 dni. W rzeczywistości w opakowaniu znajduje się 60 kapsułek. Niektórzy mężczyźni decydują się na przyjmowanie go przed stosunkiem seksualnym, ale pamiętaj, że nie jest to metoda zalecana przez firmę, więc możesz nie uzyskać pożądanych rezultatów w tym przypadku.

Czytaj  Uriprost Max – cena – efekty – opinie (forum)

Większość pozytywnych recenzji znalezionych w sieci odnosi się do standardowego stosowania, czyli regularnego i ciągłego przyjmowania, przynajmniej na początku. Następnie może być możliwe zmniejszenie liczby kapsułek przyjmowanych dziennie, w celu przestrzegania leczenia podtrzymującego.

Xtrabig – Skład – Jak działa?

Wyjaśnię teraz, jakie składniki składają się na naturalny suplement dla mężczyzn Xtrabig. Pamiętaj, że aby uzyskać ten specyficzny skład zwiększający libido, powinieneś kupić suplement tylko z oficjalnej strony internetowej, aby nie natknąć się na oszustwa lub podobne produkty o znacznie gorszych wynikach.

Specjalny skład Xtrabig opiera się na naturalnych składnikach zaprojektowanych w celu poprawy rozszerzenia naczyń krwionośnych i pożądania seksualnego.

Poniżej znajdziesz szczegółowe wyjaśnienie poszczególnych składników, dzięki czemu będziesz mógł świadomie przyjmować suplement Xtrabig wiedząc, jak wpływa on na Twój organizm.

Arginina, jak zapewne wiesz, jest aminokwasem wykorzystywanym do syntezy tlenku azotu, gazu wytwarzanego przez organizm w celu kontroli krążenia krwi. W tym przypadku działa on właśnie na ciała jamiste penisa i pełni ważną funkcję rozszerzającą naczynia krwionośne, o której wspomniałem wcześniej. Arginina jest więc najważniejszym składnikiem, ponieważ naprawdę poprawia erekcje. Jej afrodyzjakalne właściwości zostały obecnie potwierdzone przez kilka badań przeprowadzonych na ten temat.

Kozieradka, czyli trigonella foenum-graecum, to roślina szeroko wykorzystywana w świecie naturalnych środków leczniczych ze względu na swoje liczne korzyści dla ludzkiego organizmu. Jednym z wielu jest właśnie to, co oferuje w męskiej sferze seksualnej, ponieważ ingeruje na poziomie hormonalnym, zwiększając ilość i jakość hormonów steroidowych. Mówiąc wprost, kozieradka zwiększa poziom testosteronu i poprawia pożądanie seksualne. Ostatnie badania przeprowadzone na kozieradce wykazały również, że może być ona stosowana z dużymi korzyściami w przypadku problemu zaburzeń erekcji.

Serenoa, lub Serenoa Repens, jest rośliną, która pierwotnie rośnie w Stanach Zjednoczonych i jest również znana pod angielską nazwą Saw Palmetto. To drzewo jest również powszechne na kontynencie w celach krajobrazowych, ale jego niesamowite korzyści zdrowotne, zwłaszcza dla ludzi, są znane od dawna. Ekstrakty z Serenoa działają na organizm jako antyoksydanty, szczególnie w zmniejszaniu stanów zapalnych prostaty. Jest więc przydatny w walce z zapaleniem prostaty. Został wybrany jako składnik Xtrabig, ponieważ przypisuje mu się również ważne działania na gruczoł penisa, dzięki czemu staje się on większy podczas aktu seksualnego.

Tribulus, czyli tribulus terrestris, stosowany w formie ekstraktu, może działać na ważny problem impotencji i, bardziej ogólnie, spadku seksualnego. Właściwości te zostały potwierdzone przez szereg badań naukowych. Właściwość ta wynika z obecności saponin, które działają stymulująco na hormony androgeniczne, w tym testosteron. Okazuje się, że dzięki temu zwiększa libido, a w konsekwencji poprawia erekcje. Z tego względu jest wykorzystywany jako naturalny afrodyzjak2.

Schisandra (której nazwa botaniczna brzmi Schisandra chinensis) to roślina pochodzenia orientalnego znana z kilku właściwości. Z jednej strony jest immunostymulująca i adaptogenna, z drugiej ma ważne właściwości rozszerzające naczynia krwionośne. W związku z tym jest wykorzystywana do rozwiązywania różnych problemów, w tym problemów seksualnych. Roślina ta słynie ze swoich właściwości afrodyzjakalnych, a różne wyniki badań naukowych mówią o zwiększonym pożądaniu seksualnym, co wynika głównie z faktu, że przeciwdziała zaburzeniom erekcji.

Żeń-szeń koreański (czyli Panax Ginseng) to korzeń żeń-szenia. Do tej pory słyszy się wiele o tej roślinie na poziomie naturalnych środków leczniczych. To, czego wiele osób nie wie, to fakt, że jego działanie rozszerzające działa również na poziomie ciał jamistych penisa, zwiększając jego rozmiar i wydłużając samą erekcję. Dzieje się tak, ponieważ żeń-szeń koreański, podobnie jak arginina, zwiększa produkcję tlenku azotu. Dzięki żeń-szeniowi do penisa napływa więcej krwi, co znacznie poprawia erekcję3.

Szafran jest dobrze znany ze swojego afrodyzjakalnego działania. Dlatego też jest stosowany jako składnik aktywny w wielu naturalnych suplementach. Szafran wzmacnia działanie Xtrabig, ponieważ poprawia przepływ krwi do penisa, a także poprawia wrażliwość śluzówki. Dzięki temu może przynieść poprawę w problemach seksualnych.

Czarny pieprz. Ostatnim wartym uwagi składnikiem jest czarny pieprz, którego z pewnością nie trzeba specjalnie przedstawiać. Wewnątrz Xtrabig znajdziemy piperynę, czyli jego aktywny składnik. Jej zadaniem jest wzmocnienie wszystkich pozostałych składników aktywnych suplementu, co pozwala na uzyskanie znacznie bardziej natychmiastowych efektów.

Poniżej przedstawiam szybki i zwięzły zarys tego, o czym mówiłem w tym akapicie:

Arginina: poprawia lokalne rozszerzenie naczyń krwionośnych w penisie.

 • Kozieradka: zwiększa libido i pożądanie seksualne
 • Serenoa: zmniejsza stan zapalny prostaty (zapalenie prostaty)
 • Tribulus: przydatny w zwiększaniu testosteronu i zwalczaniu impotencji
 • Schisandra: właściwości rozszerzające naczynia krwionośne i przydatne w walce z zaburzeniami erekcji
 • Żeń-szeń koreański: działanie rozszerzające naczynia, zwiększa czas trwania stosunku
 • Szafran: poprawia wrażliwość śluzówki
 • Czarny pieprz: sprzyja szybkiemu wchłanianiu wszystkich pozostałych składników aktywnych

Rozumiesz, że dzięki wszystkim składnikom zawartym w Xtrabig, rezultaty, które uzyskasz są naprawdę doskonałe! Preparat został również wzbogacony o witaminę E, witaminę B6 i cynk.

Wskazania te nie zastępują porady lekarskiej. Jeśli jesteś uczulony na jeden lub więcej z tych składników, najpierw skonsultuj się z lekarzem.

Czy Xtrabig ma negatywne recenzje?

Xtrabig jak każdy produkt może nie przynieść oczekiwanych efektów. Na szczęście jednak jest tylko kilka negatywnych recenzji w morzu 100% pozytywnych recenzji. Większość osób, które go wypróbowały, były z niego całkowicie zadowolone i wróciły, aby kupić go ponownie i ponownie.

Czytaj  Prostasen – cena – efekty – opinie (forum)

Czy Xtrabig ma negatywne recenzje

Xtrabig – przeciwwskazania, skutki uboczne

Xtrabig to suplement diety, którego składniki są prawie wszystkie pochodzenia naturalnego. Istnieją jednak pewne przeciwwskazania i skutki uboczne, o których powinieneś wiedzieć, zanim zaczniesz go przyjmować. Wewnątrz opakowania znajdziesz jednak ulotkę, która wszystko dokładnie wyjaśnia. Chociaż ja sam starałem się w tym artykule dać ci tak dogłębną recenzję, jak to możliwe, pamiętaj, że producent ma prawo zmienić pewne rzeczy dotyczące ich produktu, więc zawsze najlepiej jest przeczytać ulotkę dołączoną do opakowania, aby uzyskać najnowsze informacje.

Według producenta, w przypadku niektórych stanów chorobowych, nawet wcześniejszych, należy zasięgnąć porady lekarza przed przyjęciem kapsułek. To samo dotyczy sytuacji, gdy dodatkowo przyjmujesz już jakieś leki.

Jak w przypadku każdego naturalnego lub nienaturalnego produktu, Xtrabig nie powinien być przyjmowany, jeśli jesteś uczulony lub nietolerowany na jeden lub więcej składników aktywnych, które zawiera.

Wreszcie, pamiętaj, że ten suplement diety jest przeznaczony tylko dla mężczyzn, którzy są dorośli i w dobrym stanie zdrowia. Nie może być przyjmowany przez dzieci, a zalecane dawki, które są dokładnie przepisane w ulotce do opakowania, nigdy nie mogą być przekroczone. Po upływie terminu ważności produktu należy go wyrzucić i nie stosować.

Jeśli jednak weźmiesz pod uwagę wszystkie te informacje, bądź spokojny, że nie jest to zły produkt i że jest bezpieczny.

Gdzie kupić Xtrabig?

Xtrabig to produkt naprawdę łatwy do kupienia. Pamiętaj jednak, że możesz go znaleźć tylko na oficjalnej stronie producenta. Tylko opierając się na ich stronie, do której link znajdziesz w tym artykule, możesz mieć naprawdę 100% pewność, że w krótkim czasie otrzymasz oryginalny produkt do domu.

Słowo porady. Unikaj kupowania Xtrabig na innych portalach. Prawda jest taka, że nie można nawet znaleźć prawdziwego, oryginalnego Xtrabig na Allegro. Ponadto, jeśli uważasz, że możesz go kupić na innych portalach, naprawdę ryzykujesz, że zostaniesz oszukany. Możesz otrzymać produkty, które są podobne, ale niezbyt skuteczne lub nawet szkodliwe dla Twojego organizmu.

Czy można znaleźć Xtrabig w aptekach?

Xtrabig nie można znaleźć w aptekach, ani w żadnym innym fizycznym sklepie na terenie całego kraju. W rzeczywistości, do tej pory Xtrabig wydaje się być jedynym produktem, który może naprawdę zapewnić niesamowite wyniki w powiększaniu penisa, więc bądź ostrożny z imitacjami i kupuj go tylko z oficjalnej strony internetowej za pośrednictwem linku na tej stronie.

Czy można kupić Xtrabig na Allegro?

Odpowiedź brzmi NIE. Nie można go znaleźć na Allegro, tak samo jak nie można go znaleźć na Amazon, ale również nie można go znaleźć w żadnym innym sklepie internetowym. Przypominam, że jedynym sposobem, w jaki możesz ją zdobyć jest oficjalna strona, wchodząc w sekcję poświęconą sprzedaży. Wykonaj wskazane przeze mnie powyżej kroki, aby kupić jedyny i niepowtarzalny Xtrabig.

Niestety, wiele osób szuka go na nieoficjalnych portalach w nadziei na zaoszczędzenie kilku złotych. Z jedynym skutkiem, że w końcu zabierają do domu tandetny produkt, wątpliwego pochodzenia i który może nawet zaszkodzić. Dlatego o wiele lepiej jest zdać się na producenta, który między innymi zawsze oferuje ciekawe rabaty, które naprawdę pozwalają zaoszczędzić kilkadziesiąt złotych.

Xtrabig – Cena

Jedno opakowanie Xtrabig to koszt w wysokości 299 złotych. Jednakże dzięki aktualnej promocji, cena Xtrabig została obniżona do 137 złotych!

Xtrabig pozwala również odesłać puste opakowanie i poprosić o zwrot pieniędzy, jeśli uważasz, że nie działa i nie uzyskałeś wyników. Czy wiesz, dlaczego to robią? Po prostu dlatego, że są świadomi ważności produktu, który sprzedają i istnieje wiele pozytywnych recenzji, które można znaleźć online na jego temat, które to potwierdzają. W każdym razie, jeśli nie jesteś zadowolony, możesz zdecydować się na gwarancję zwrotu pieniędzy.

Czy Xtrabig to oszustwo, czy naprawdę działa?

Xtrabig naprawdę działa. Nie tylko ja, ale wiele prawdziwych recenzji, które możesz przeczytać online. W rzeczywistości jest to wysokiej jakości naturalny suplement, który zadowala swoich klientów, ponieważ naprawdę zwiększa wigor i czas trwania stosunku seksualnego.

W przeciwieństwie do innych naturalnych suplementów, które mają ten sam cel, Xtrabig pozwala na uzyskanie zwrotu pieniędzy, jeśli nie jesteś zadowolony. Firma zapewnia tę opcję, ponieważ są pewni jakości tego, co sprzedają i jest bardzo niewiele przypadków, w których mężczyźni nie są zadowoleni i proszą o zwrot pieniędzy.

Xtrabig jest lepszy niż inne suplementy zwiększające męskość, ponieważ jest wykonany tylko z najlepszych naturalnych składników, o składzie gwarantującym najlepsze możliwe wyniki.

Celem nie jest zwiększenie rozmiaru penisa przez cały czas, ale podczas samego stosunku seksualnego. Dzieje się tak dlatego, że działa jako środek rozszerzający naczynia krwionośne i afrodyzjak. Nie obiecuje wyników, których nie da się osiągnąć, ale poprawia doznania seksualne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *