Przejdź do treści

Proctotivo – cena – efekty – opinie (forum)

Proctotivo to tabletki, z którymi szybko odzyskasz swoją męskość. Koniecznie czytaj dalej aby odebrać rabat na pierwsze zamówienie!

 

Proctotivo kapusłki na powiększenie penisa

Z pomocą Proctotivo mężczyźni powinni w końcu móc pozytywnie wpłynąć na wzrost penisa. Pomoc dla wielu mężczyzn, którzy są niezadowoleni z rozmiaru własnego penisa. Do tej pory istniała jedynie inwazyjna metoda trwałego powiększenia penisa. Jednak taka operacja wiąże się z licznymi zagrożeniami, a jednocześnie sukces nie jest gwarantowany.

Ratunkiem ma być teraz nowy rodzaj suplementu diety. Producent obiecuje użytkownikom szybkie i przede wszystkim trwałe efekty, których konkurencyjne produkty rzekomo nie są w stanie nawet zacząć spełniać. Nasze zainteresowanie zostało wzbudzone, więc zrobiliśmy trochę więcej badań na temat Proctotivo.

Co to jest Proctotivo?

Pod nazwą Proctotivo sprzedawany jest suplement diety w formie kapsułek, który może pozytywnie wpłynąć na wzrost penisa. Dzięki regularnemu przyjmowaniu kapsułek, penis ma się wydłużyć i pogrubić. Według producenta możliwy jest wzrost penisa o co najmniej 2 cm na miesiąc. Po trzech miesiącach regularnego stosowania podobno możliwe jest zwiększenie długości penisa o 8 cm.

 

Ze względu na poprawę męskości, użytkownicy mają również korzystać z lepszego życia seksualnego. To wszystko jest podobno możliwe, bo krążenie krwi poprawia się dzięki specjalnym składnikom aktywnym Proctotivo. W ten sposób można zoptymalizować nie tylko potencję, ale i wzrost penisa.

Proctotivo – Opinie i recenzje

Chcemy przejść do bardziej szczegółowych informacji na temat poszczególnych składników i rzeczywistego efektu, ale najpierw ważne były dla nas doświadczenia Proctotivo. Decydujące okazały się nie obietnice producenta, ale opinie klientów, którzy już sami wypróbowali kapsułki.

W tym celu rozglądaliśmy się na różnych forach i platformach social media i szukaliśmy ciekawych referencji.

To świadectwo pochodzi od mężczyzny, który wziął Proctotivo specjalnie z powodu problemów z erekcją. Podobało mu się to, że nie ma w nim żadnych chemicznych składników. Był całkowicie zadowolony z efektu i będzie korzystał z niego w przyszłości.

Ten klient jest również pozytywnie nastawiony do Proctotivo. Kapsułki dały mu więcej pewności siebie, ponieważ jego penis zwiększył swój rozmiar i poprawiła się jego potencja.

„Krytyczny na początku” – tak opisuje siebie trzeci mężczyzna, którego mogliśmy znaleźć. Ale już po pierwszym zastosowaniu jego zdanie się zmieniło. Teraz opisuje swoje erekcje jako twardsze i dłuższe.

Proctotivo - Opinie i recenzje

Proctotivo – Test – Efekty

Aby przekonać się, co tak naprawdę kryje się za kapsułkami, postanowiliśmy przeprowadzić test Proctotivo. Kiedy Marek (43 lata) usłyszał o tym, zgłosił się do udziału. Bo w łóżku z jego żoną nigdy nie działo się dobrze. Zarówno rozmiar jego penisa, jak i związany z nim problem z erekcją ograniczały go.

Odpowiednio, jego jakość życia bardzo cierpiał i miał nadzieję, że będzie w stanie rozwiązać swój problem z różnych kapsułek penisa. Jak dotąd jednak bezskutecznie. Marek miał przyjmować Proctotivo regularnie i zgodnie z instrukcją przez okres trzech tygodni. Producent zaleca przyjmowanie dwóch kapsułek na 1 godzinę przed aktywnością seksualną. Efekt powinien być natychmiast zauważalny.

Tydzień 1: Nasza osoba testująca pojawiła się tydzień później w dobrym nastroju. To sprawiło, że jeszcze bardziej byliśmy ciekawi, co Marek miał do przekazania. Powiedział nam, że już po pierwszej dawce było znacznie lepiej i że mógł zauważyć wyraźny wzrost erekcji. Kolejną rzeczą, która mówiła sama za siebie było to, że oboje mieli częstsze pożądanie. Stwierdził, że jest łatwy do przyjęcia i nie było zauważalnych skutków ubocznych.

Czytaj  Huge Effect – cena – efekty – opinie (forum)

Tydzień 2: W drugim tygodniu nasz tester również zgłaszał pozytywne rzeczy na temat Proctotivo. Jego erekcja trwała dłużej i czuł, że jego penis jest jeszcze większy niż wcześniej. To z kolei przynosiło mu korzyści w łóżku. Byliśmy już zadowoleni z wyników, ale chcieliśmy jeszcze włączyć do testu trzeci tydzień.

Tydzień 3: Nasz test dobiegł końca i Marek był szczęśliwy. Już samo jego lepsze samopoczucie przemawia za działaniem kapsułek. Ponadto, według Marek, jego penis faktycznie urósł i jego żona czuła to samo. Przez cały okres jego erekcje stały się silniejsze i trwały dłużej.

Pod względem efektu nie można nic zarzucić Proctotivo. Nie było też żadnych skutków ubocznych, a samoocena naszej testowanej osoby znacznie się poprawiła. Dlatego jesteśmy przekonani i możemy polecić ten wzmacniacz seksualny bez zastrzeżeń.

Jak działa Proctotivo?

Producent obiecuje użytkownikom sprawdzony efekt Proctotivo. Regularne stosowanie kapsułek podobno szczególnie zwiększa potencję. W ten sposób można leczyć problemy z erekcją i wspierać libido. To z kolei prowadzi do spełnionego życia seksualnego i zwiększenia pewności siebie.

Dodatkowo składniki aktywne zapewniają poprawę krążenia krwi, co ma prowadzić do powiększenia penisa w naturalny sposób. Specjalne substancje zawarte w kapsułkach mają pozytywnie zmieniać długość i średnicę penisa.

Czy istnieją oficjalne testy i badania dotyczące Proctotivo?

Na jednej ze stron sprzedażowych producenta znajduje się wzmianka o tym, że przeprowadzono test Proctotivo z udziałem 90 mężczyzn w wieku od 22 do 50 lat. Przez 12 tygodni osoby badane przyjmowały kapsułki lub placebo. Testerzy, którzy przyjmowali suplement diety, byli podobno w stanie wydłużyć swojego penisa o 5 cm w ciągu okresu testowego.

Oprócz skuteczności, takie badania potwierdzają również tolerancję. U osób badanych nie wystąpiły żadne skutki uboczne ani nietolerancje.

Proctotivo – Dawkowanie

Według producenta przyjmowanie Proctotivo jest bardzo proste. Wystarczy przyjąć dwie kapsułki z odpowiednią ilością płynu na godzinę przed aktywnością seksualną. Więcej nie trzeba, aby wspomóc naturalny wzrost penisa i libido.

 

Ponieważ kapsułki nie są zbyt duże, ich przyjmowanie jest przyjemne i bezproblemowe. Aby jednak osiągnąć trwałe efekty, należy zadbać o regularne stosowanie.

Dla kogo przeznaczony jest ten preparat?

Patrząc na stronę sprzedażową widać, że producent chce zwrócić się do mężczyzn, którzy są niezadowoleni z rozmiaru własnego penisa. Odpowiednio, Proctotivo jest przeznaczony dla klientów, którzy chcą wspierać wzrost penisa w naturalny sposób.

Ale mężczyźni z zaburzeniami erekcji i obniżonym libido również odnoszą korzyści z jego przyjmowania. Bo tak właśnie ma wyglądać poprawa życia seksualnego i erekcji. Preparat ten jest szczególnie wskazany dla mężczyzn, którzy nie chcą przyjmować chemicznych tabletek na potencję.

Proctotivo – Skład

Starannie dobrane składniki aktywne w prawidłowo dozowanej kombinacji stanowią podstawę tego suplementu diety i związanego z nim działania. Producent podaje szczegółowe informacje na temat zawartych składników aktywnych. Wymienione są następujące składniki Proctotivo:

  • Ekstrakt z owoców chińskiego winogrona jagodowego.
  • Ekstrakt z korzenia żeń-szenia
  • Ekstrakt z lukrecji
  • Ekstrakt z czarnego pieprzu
  • L-arginina
  • L-citrulline
  • Maca w proszku

Ekstrakt z owoców chińskiego winogrona jagodowego: winogrona te mają działanie regenerujące, oczyszczające krew, wzmacniające i przeciwskurczowe. W ten sposób można rozładować napięcia i zoptymalizować krążenie krwi.

Czytaj  Prostasen – cena – efekty – opinie (forum)

Ekstrakt z korzenia żeń-szenia: korzeń ten od wielu lat stosowany jest jako skuteczny tonik. Szczególnie przeciw stresowi i zmęczeniu można z powodzeniem stosować żeń-szeń. Ponadto korzeń jest również sprawdzonym środkiem poprawiającym jakość życia seksualnego.

Ekstrakt z lukrecji: Lukrecja zawarta w Proctotivo podobno poprawia potencję, a także obrzęk wewnątrz penisa, umożliwiając jego naturalny wzrost.

Ekstrakt z czarnego pieprzu: Czarny pieprz poprawia wchłanianie witamin i składników odżywczych, co z kolei poprawia krążenie krwi, a tym samym potencję i wzrost.

Proszek Maca: Maca jest znana jako naturalny wzmacniacz seksualny i jest wykorzystywana w tym celu od wielu wieków. Dodatkowo substancje witalne i antyoksydanty mają pozytywny wpływ na płodność.

Proctotivo - Skład

Czy należy się spodziewać skutków ubocznych i przeciwwskazań?

Proctotivo skutki uboczne są praktycznie wykluczone ze względu na całkowicie naturalne składniki. Nawet podczas naszych badań nie znaleźliśmy żadnych raportów z doświadczeń, w których użytkownicy mówili o skutkach ubocznych lub innych niepożądanych objawach towarzyszących.

Jeśli jednak masz alergię lub nadwrażliwość na przynajmniej jeden ze składników aktywnych zawartych w kapsułkach Proctotivo, radzimy nie stosować tego suplementu diety.

Gdzie kupić Proctotivo?  Apteka, czy Allegro

Przede wszystkim Proctotivo można kupić na oficjalnej stronie sprzedażowej producenta, za pośrednictwem którego również złożyliśmy zamówienie. Oprócz zamówienia, wysyłka również przebiegła bezproblemowo. Ale produkty o podobnej nazwie znaleźliśmy też na Amazonie i Allegro.

 

Nie możemy jednak stwierdzić z całą pewnością, czy jest to prawdziwy produkt Proctotivo. Nie ma też pewności, czy efekt ten jest rzeczywiście osiągany za pomocą tych produktów. Nie mogliśmy znaleźć suplementu diety w lokalnych drogeriach jak Hebe czy Rossmann ani w aptekach.

Ile kosztuje Proctotivo – Cena

Na oficjalnej stronie sprzedaży cena Proctotivo jest oparta na konkretnym pakiecie, który klient może wybrać. Podstawowe opakowanie zawiera 30 kapsułek i kosztuje 149 złotych. Obecnie najniższą cenę można znaleźć w oficjalnym sklepie internetowym.

Oprócz ceny zamówienia Proctotivo, producent na swojej stronie sprzedażowej nie pobiera opłaty za wysyłkę. Odstępuje się od nich także w sklepie internetowym. Klientom jako formy płatności oferuje się gotówkę przy odbiorze, kartę kredytową oraz przelew.

Podsumowanie: Czy Proctotivo działa?

Niespełnione życie seksualne i niezadowolenie? Problemy, które zna wielu mężczyzn. Większość osób dotkniętych tym problemem nie chce jednak poddawać się ryzykownej operacji ani połykać chemicznych tabletek. W związku z tym ludzie szukają w internecie sposobów, które pozytywnie wpłyną na wzrost penisa i potencję.

W ostatnich latach na rynku pojawia się coraz więcej wątpliwych w tym kontekście produktów. Jednak Proctotivo wyróżnia się na ich tle. Twierdzenia producenta, które na pierwszy rzut oka wydają się przesadzone, zostały kilkakrotnie potwierdzone. Zarówno w naszym teście, jak i u innych użytkowników. Oprócz rozmiaru można zwiększyć potencję i wyeliminować problemy z erekcją.

Naszym zdaniem te kapsułki są prawdziwym wybawieniem dla wielu mężczyzn. Z tych powodów możemy wydać Proctotivo rekomendację kupna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *