Przejdź do treści

Opticor – cena – efekty – opinie (forum)

Dziś chcę opowiedzieć o Opticor, preparacie, który jest naprawdę skuteczny w zapobieganiu i leczeniu nadciśnienia, zdolny do ochrony przed rozwojem chorób układu krążenia.

Opticor-krople-na-ciśnienie

Spieszysz się i nie masz czasu na przeczytanie całego artykułu? Nie ma problemu: zostawiam Cię z małą tabelką zbiorczą, w której znajdziesz najważniejsze informacje o Opticor.

Co to jest Opticor?

Opticor to suplement na nadciśnienie w kroplach, oparty na bioaktywnych składnikach, które usprawniają układ krążenia i normalizują ciśnienie krwi.

Jego skuteczność została potwierdzona w różnych badaniach klinicznych, dlatego uzyskał wszystkie wymagane licencje i certyfikaty jakości.

Opticor został również wyróżniony międzynarodową nagrodą medyczną Gairdner, co sprawia, że bez cienia wątpliwości należy do najlepszych leków przeciw nadciśnieniu na rynku.

Krótko mówiąc, jest to produkt naturalny i bezpieczny, ale naprawdę dobry.

Dla kogo jest przeznaczony Opticor?

Opticor to suplement przeznaczony dla osób dorosłych. Polecam szczególnie tym, którzy cierpią z powodu:

 • wysokie ciśnienie krwi, jako metoda profilaktyczna, pozwalająca uniknąć rzeczywistego nadciśnienia;
 • nadciśnienie tętnicze (odpowiadające średnim wartościom 130-139 mmHg dla maksymalnego i 85-89 mmHg dla minimalnego);
 • nadciśnienie graniczne (odpowiadające średnim wartościom 140-149 mmHg dla maksymalnego i 90-94 mmHg dla minimalnego);
 • łagodne nadciśnienie tętnicze (odpowiadające średnim wartościom 150-159 mmHg dla maksymalnych i 95-99 mmHg dla minimalnych);
 • nadciśnienie wywołane stresem, ponieważ formuła zawiera łagodne składniki uspokajające.

Opticor – Skład

Jak już mówiłem, składniki Opticor są w całości naturalne, a przede wszystkim stoi za nimi obszerna literatura naukowa potwierdzająca ich skuteczność przeciw nadciśnieniową i kardioprotekcyjną. Oto czym są.

Wyciąg z głogu

Głóg jest prawdopodobnie najczęściej stosowanym składnikiem fitoterapeutycznym w produktach przeciwko nadciśnieniu: w rzeczywistości nazywany jest „rośliną serca”.

środek rozszerzający naczynia krwionośne: rozszerzając naczynia krwionośne, pomaga krwi lepiej przepływać, wywierając mniejszy nacisk na ściany żył i tętnic. Krótko mówiąc, głóg ma wszechstronne działanie na nadciśnienie. A oprócz tych efektów ma łagodne działanie uspokajające, dzięki czemu doskonale sprawdza się w walce z nadciśnieniem wywołanym stresem.

Wyciąg z ziela glistnika

Macierzanka to roślina znana również pod nazwą Cardica, właśnie ze względu na jej zastosowania jako kardiotonu w medycynie tradycyjnej.

Skuteczność ta została również potwierdzona w badaniach klinicznych, w których wykazano jej korzystny wpływ na serce i układ krążenia, ujemne działanie chronotropowe (czyli zmniejszające częstość akcji serca) oraz działanie hipotoniczne i uspokajające. Ma również działanie przeciwbakteryjne, antyoksydacyjne, przeciwzapalne i przeciwbólowe.

Opticor - Skład

Ekstrakt z chmielu

Chmiel stosuje się do zwalczania wysokiego cholesterolu, stanów lękowych, bezsenności, bólów głowy: szeregu czynników, które mogą być przyczynami, czynnikami ryzyka lub skutkami nadciśnienia.

Jest to również warzywo o działaniu antyoksydacyjnym i przeciwzapalnym.

Wyciąg z kwiatu lipy

Zarówno dziurawiec, jak i kwiat lipy mają właściwości antyoksydacyjne, uspokajające i antydepresyjne, co jest bardzo ważne, gdy nadciśnienie wynika z przedłużających się stanów nerwowych, które zagrażają zdrowiu.

Ponadto dziurawiec wydaje się być skuteczny w promowaniu redukcji cholesterolu .

Ekstrakt ze skrzypu

Wreszcie Opticor zawiera skrzyp: ziołową roślinę leczniczą, powszechnie znaną jako końska trawa, która jest źródłem związków fenolowych, flawonoidów i kwasów fenolowych chroniących przed stresem oksydacyjnym, procesami zapalnymi i apoptozą, które leżą u podstaw takich chorób jak otyłość, cukrzyca czy choroby układu krążenia. Jego działanie moczopędne pomaga utrzymać zdrowe nerki, które mogą cierpieć z powodu skutków nadciśnienia.

Czytaj  Retoxin – cena – efekty – opinie (forum)

Jak działa Opticor?

Jego skuteczność została potwierdzona w badaniu klinicznym, przeprowadzonym w 2019 roku przez Instytut Kardiologii na 220 ochotnikach płci męskiej i żeńskiej cierpiących na nadciśnienie tętnicze. Przez 60 dni połowa badanych przyjmowała krople Opticor, druga połowa przyjmowała placebo.

Porównanie pomiarów układu krążenia, na początku i na końcu badania, było ekscytujące: podczas gdy parametry grupy placebo pozostały mniej więcej niezmienione, u wszystkich pacjentów przyjmujących Opticor ustabilizowało się ciśnienie krwi, wyeliminowała arytmia i wyraźnie poprawił się przepływ krwi.

Jak przyjmować Opticor? Dawkowanie

Opticor należy przyjmować dwa razy dziennie, pół godziny przed głównymi posiłkami:

 • napełnić szklankę 50ml wody;
 • dobrze wstrząsnąć buteleczką z kroplami;
 • rozcieńczyć 15-20 kropli Opticor w wodzie;
 • dobrze wymieszać;
 • pić roztwór pół godziny przed obiadem i pół godziny przed kolacją.

Zawsze należy ściśle przestrzegać dawek i instrukcji podanych na opakowaniu.

Jak długo należy przyjmować Opticor

Aby uzyskać prawdziwe i trwałe rezultaty, stosuj Opticor przez 30-dniowy cykl.

Po zakończeniu kuracji zalecana jest dwutygodniowa przerwa przed nowym cyklem.

Po jakim czasie pojawią się efekty?

To co najbardziej podoba mi się w Opticor to fakt, że pierwsze efekty na ciśnienie krwi są widoczne już od pierwszego spożycia: zauważysz, że ciśnienie krwi zaczyna spadać i poczujesz spokój i ogólne dobre samopoczucie.

W celu uzyskania długofalowych efektów należy zakończyć cykl przyjmowania preparatu i w razie potrzeby powtórzyć go po przerwie.

Opticor – przeciwwskazania i działania niepożądane

Opticor jest produkowany z kontrolowanych jakościowo ekstraktów roślinnych: jest produktem naturalnym, bezpiecznym i nie ma skutków ubocznych.

Oczywiście nie należy go stosować, jeśli jest się uczulonym na jeden lub więcej jego składników. Niektóre z jego aktywnych składników sprawiają, że nie mogą go stosować kobiety w ciąży i karmiące piersią, osoby przyjmujące leki przeciwdepresyjne i uspokajające oraz osoby przyjmujące tabletki antykoncepcyjne. Jeśli masz określoną chorobę lub przyjmujesz leki, zasięgnij porady lekarza przed rozpoczęciem przyjmowania Opticor, ponieważ nawet najbezpieczniejsze składniki ziołowe mogą zakłócać działanie substancji chemicznych w lekach. Nie należy go podawać osobom niepełnoletnim.

Gdzie kupić Opticor?

Możesz kupić Opticor bezpiecznie tylko online, na oficjalnej stronie producenta.

Opticor nie można znaleźć w aptekach, sklepach ani na stronach e-commerce (Allegro), aby chronić konsumentów. Jedynym sposobem na zakup oryginalnego Opticor (a nie niebezpiecznej imitacji), jest zakup od producenta. Nie martw się: strona jest bezpieczna i niezawodna.

Gdzie kupić Opticor

Ile kosztuje Opticor? Cena

Opticor jest zwykle w cenie 258 złotych Producent postanowił jednak zaoferować naszym czytelnikom specjalny rabat w wysokości 50% – jest to oferta limitowana, która obowiązuje do wyczerpania zapasów.

Jeśli kupisz teraz, zapłacisz Opticor tylko 129 złotych, to specjalna i niepowtarzalna cena za tak skuteczny produkt.

Aby kupić Opticor:

 • przejdź do oficjalnej strony internetowej;
 • wypełnij formularz, wpisując swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu;
 • po kilku minutach operator skontaktuje się z Tobą telefonicznie, aby potwierdzić zamówienie i poznać dane do wysyłki;
 • po kilku dniach otrzymasz Opticor bezpośrednio do swojego domu.
Czytaj  Tonerin – cena – efekty – opinie (forum)

Opinie o Opticor – Recenzje z forum

Znalazłem kilka bardzo ciekawych opinii na temat Opticor, które moim zdaniem mogą być przydatne dla Ciebie, aby dokonać świadomego wyboru: oto one.

Moja siostra cierpiała na nadciśnienie i gdy miała niedokrwienie, lekarze ratowali jej życie lekami. Jestem im wdzięczna, ale niestety moja siostra już nigdy nie była taka sama. Kiedy i ja zaczęłam cierpieć na nadciśnienie, postanowiłam poszukać naturalnego lekarstwa. Mój lekarz zalecił mi Opticor. Jestem bardzo wdzięczny. Od 4 lat nie czuję się jak osoba cierpiąca na nadciśnienie. Jestem osobą całkowicie zdrową i nie boję się zawałów i udarów. Życzę wszystkim dużo zdrowia!

3 lata temu zdiagnozowano u mnie nadciśnienie, gwizdy serca itd. Cierpiałem, ale nic nie zrobiłem. Potem pół roku temu miałem mikroudar. I wtedy zacząłem się bać. Nie chciałam brać tabletek, bo chemia często szkodzi i ma skutki uboczne. Nie wiedziałem jednak, co robić. Na szczęście znajomy przedstawił mi Opticor. Teraz nie mam nic. Moje ciśnienie krwi jest w normie, jestem zdrowy jak byk!

Jak widać wyraźnie z recenzji, które właśnie przeczytałeś, istnieje kilka korzyści, które można doświadczyć od pierwszych dni przyjmowania Opticor.

Dlaczego warto wybrać Opticor?

Polecam Opticor jako najlepszy suplement przeciwko wysokiemu ciśnieniu krwi, ponieważ:

 • jest to produkt naturalny, nie posiadający żadnych przeciwwskazań;
 • działa natychmiast, ponieważ jest łatwo przyswajalny przez organizm;
 • jest to całkowite wyleczenie serca;
 • jest testowany klinicznie;
 • nadaje się dla każdego;
 • ma najlepszą cenę na rynku.

Wysokie ciśnienie – co warto wiedzieć?

Czy wiesz, że wysokie ciśnienie krwi jest jedną z najbardziej rozpowszechnionych chorób w krajach uprzemysłowionych i że tutaj, we Włoszech, dotyka 30% populacji?

Z pewnością już wiesz, że nadciśnienie (czyli stan utrzymującego się wysokiego ciśnienia krwi o wewnętrzne ściany tętnic), ale także zwykłe nadciśnienie, to poważne problemy, których nie należy traktować lekko.

Nadciśnienie tętnicze jest podstępną chorobą, nazywaną „cichym zabójcą”, ponieważ często przebiega bezobjawowo, a po latach może spowodować poważne uszkodzenia ważnych narządów, takich jak serce, mózg, oczy, nerki, a nawet doprowadzić do przedwczesnej śmierci. Jest głównym czynnikiem ryzyka udaru mózgu, choroby niedokrwiennej serca, zastoinowej niewydolności serca, przewlekłej niewydolności nerek, choroby tętnic obwodowych i tak dalej.

Dlatego, aby zapobiec wynikom chorób układu krążenia, należy starać się utrzymać ciśnienie krwi w normalnym zakresie. Jeśli Twoje wartości są krytyczne, oczywiście będziesz musiał zdać się na lekarza w kwestii leczenia farmakologicznego, ale jeśli cierpisz na łagodne nadciśnienie, graniczne nadciśnienie lub wysokie ciśnienie krwi, ale jeszcze nie na poziomie nadciśnienia, możesz najpierw spróbować drogi naturalnej, która jest łagodniejsza i wolna od skutków ubocznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *