Przejdź do treści

Fatoslimin – cena – efekty – opinie (forum)

Powiedz „tak” rozsądnemu procesowi odchudzania. Dołącz do tysięcy Polaków, ktorzy już schudli i wybierz kapsułki Fatoslimin!

 

Fatoslimin suplement na odchudzanie

Choroby towarzyszące nadwadze i otyłości, są często przyczyną nieudanych eksperymentów z reklamowanymi „magicznymi tabletkami” o wątpliwym działaniu, lub dietami-cud, które prędzej czy później dają efekt jo-jo.

Co to jest Fatoslimin?

Fatoslimin, to rekomendowany przez lekarzy innowacyjny preparat o działaniu wspomagającym odchudzanie. W opakowaniu znajdziemy 30 sztuk kapsułek, których bogaty i przede wszystkim odpowiednio skomponowany skład sprawia, że Fatoslimin to produkt, na który niewątpliwie warto zwrócić uwagę. Nie jest to kolejna propozycja z serii produktów mających dawać szybkie i spektakularne efekty bez żadnego wysiłku. To gruntownie przebadany suplement diety, który wraz z odpowiednio zbilansowanym jadłospisem oraz aktywnością fizyczną – jak podkreśla producent – ma realny wpływ na usprawnienie procesu odchudzania i pomóc w osiągnięciu zamierzonych efektów.

 

Dla kogo przeznaczony jest Fatoslimin?

Fatoslimin przeznaczony jest przede wszystkim dla osób, które zmagają się z otyłością i próbowały już różnych diet, ale nie osiągnęły pożądanych rezultatów. Suplement jest idealny dla osób, które nie mają czasu na regularną aktywność fizyczną lub mają problem z przestrzeganiem zdrowej diety.

Jest to również dobry wybór dla wegetarian i osób z nietolerancją glutenu, ponieważ produkt oparty jest na naturalnych składnikach i nie zawiera glutenu. Dzięki tym właściwościom Fatoslimin staje się szansą dla osób, które zmagają się z otyłością i chcą bezpiecznie i skutecznie schudnąć.

Jak Fatoslimin przyśpiesza proces odchudzania

Fatoslimin wspomaga utratę wagi dzięki swoim aktywnym składnikom, które działają na organizm w kilku kluczowych aspektach:

 1. Zmniejszenie apetytu – składniki Fatosliminu pomagają kontrolować poziom głodu, co prowadzi do zmniejszenia ilości spożywanego jedzenia.
 2. Zwiększony metabolizm – Fatoslimin zwiększa metabolizm, co pozwala organizmowi szybciej spalać kalorie.
 3. Wsparcie trawienia – Składniki Fatoslimin pomagają w utrzymaniu prawidłowego trawienia, co przyczynia się do lepszego wchłaniania składników odżywczych i ich wykorzystania do spalania tłuszczu.
 4. Detoksykacja – Fatoslimin pomaga usunąć toksyny z organizmu, dzięki czemu organy odpowiedzialne za utratę wagi mogą lepiej funkcjonować.
 5. Zastrzyk energii – Fatoslimin pomaga utrzymać wysoki poziom energii, co przyczynia się do zwiększenia motywacji do aktywności fizycznej i utrzymania regularności treningów.

Wszystkie powyższe punkty pozytywnie wpływają na zwiększony wydatek energetyczny i w konsekwencji spalanie tłuszczu.

Fatoslimin – Skład

Czym są wyżej wspomniane składniki, pomagające dojść do upragnionej masy ciała oraz poprawić samoocenę?

Są to przebadane substancje, których właściwości zostały potwierdzone w licznych badaniach klinicznych. Wszystkie są naturalne i organiczne, co jest ich niewątpliwą zaletą i dodatkowym atutem Fatoslimin.

Wspomniane substancje to:

 • Bacopa monnieri – wpływa na układ nerwowy i pracę mózgu. Ta popularna w ziołolecznictwie roślina znacząco obniża poziomu kortyzolu, który potrafi blokować efektywne skutki utraty masy ciała
 • Garicinia cambogia – wpływa na utratę wagi, ponieważ ma działanie blokujące enzym przekształcający spożyte węglowodany w tkankę tłuszczową. Ów zablokowany enzym przekształca je w glikogen, którego wysoki poziom hamuje apetyt oraz, jak pokazały najnowsze badania, reguluje poziom cholesterolu, co jest kluczowe dla osób zmagających się z problemem nadwagi lub otyłości
 • L-karnityna – wpływa na przekształcanie kwasów tłuszczowych w energię. Większa ilość wytworzonej energii sprawia, że organizm lepiej metabolizuje tłuszcze i węglowodany, a tym samym daje wyraźniejsze efekty w kwestii utraty wagi
 • Berberyna – wpływa na kontrolowanie poziomu insuliny. Ten roślinny składnik sprawia, że poziom cukru w organizmie utrzymuje się na bardziej stabilnym poziomie. Brak skoków insuliny oznacza, że łatwiej utrzymać ujemny bilans kaloryczny osobom, które mają problemy z podjadaniem – a to jak wiadomo, znacznie utrudnia proces odchudzania
 • Kwas hydroksycytrynowy HCA – ma wpływ na zwiększenie metabolizowania węglowodanów oraz hamowanie procesu lipogenezy. Jest naturalnym, dobrze znanym składnikiem, często stosowanym w komponowaniu preparatów na odchudzanie

Każda poszczególna kapsułka preparatu Fatoslimin, zawiera zestaw powyższych substancji w odpowiedniej ilości, która pozwala na osiągnięcie widocznych efektów w zdrowy, zrównoważony i odpowiednio rozłożony w czasie sposób. Wspomaganie przetwarzania energii pochodzącej z diety i pozbywanie się nadmiaru tkanki tłuszczowej poprzez uruchomienie skomplikowanych procesów metabolicznych, są głównym priorytetem kapsułek Fatoslimin.

fatoslimin gwarancja

Jak działa Fatoslimin? Efekty

Kapsułki Fatoslimin, dzięki odpowiednio dobranej kompozycji organicznych składników, w naturalny sposób oddziałują na organizm w szerokim zakresie.

Pomagają w:

 • łatwiejszym osiąganiu deficytu kalorycznego
 • zmniejszeniu uczucia łaknienia
 • ułatwieniu spalania tkanki tłuszczowej – nawet z najtrudniejszych okolic, takich jak brzuch czy pośladki
 • poprawie metabolizmu tłuszczów w organizmie
 • obniżeniu poziomu cholesterolu
 • poprawie jakości flory bakteryjnej w jelitach
 • detoksie całego organizmu

Jak widać, jest to szereg dobroczynnych działań, potrzebnych każdej osobie zmagającej się z nadwagą i otyłością. W końcu wszyscy lubimy dobrze wyglądać, a każdy z nas chciałby być zdrów, jak przysłowiowa ryba. Niestety, spożywanie wysoko przetworzonej żywności typu fast-food, wysoka ilość cukru w diecie (często skrzętnie ukrywana przez producentów pod skomplikowanymi nazwami w składzie), stres, szybkie tempo życia, zmiany hormonalne, złe planowanie posiłków oraz nieodpowiednio zbilansowana dieta sprawiają, że coraz więcej osób boryka się z nadwagą i otyłością. Choroby i schorzenia towarzyszące nadwadze i otyłości to nie tylko dolegliwości związane ze zdrowiem ciała, ale również znaczny spadek odczuwanej jakości życia oraz problemy związane z dobrostanem psychicznym oraz niską samooceną.

Wiedza o tym, że utrzymanie prawidłowej masy ciała jest korzystne zarówno dla ciała jak i dla ducha, jest wiedzą powszechną. Niestety, teoria teorią, a w praktyce rzecz ma się o wiele trudniej. Jest to spowodowane tym, że intensywne uprawianie sportu dla wielu osób  jest męczące a bilansowanie diety i gotowanie to zajęcia wysoce czasochłonne. Wskutek tego redukcja jest stresująca i demotywująca, bo skutki procesu często są nikłe albo kończą się efektem jo-jo.

Warto nadmienić, że organizm przez dłuższy czas obciążony otyłością lub nadwagą, potrzebuje odpowiednich warunków, by osiągnąć prawidłowy poziom BMI.

Te warunki to:

 • ujemny bilans kaloryczny
 • aktywność fizyczna
 • odpowiednie nawodnienie organizmu
 • suplementy diety, które w zrównoważony sposób pomogą w utracie wagi

Jakie efekty długoterminowe może przynieść Fatoslimin?

Stosowanie suplementu diety Fatoslimin przynosi nie tylko efekt utraty wagi, ale również długofalowe korzyści dla organizmu.

Jednym z długoterminowych efektów jest poprawa metabolizmu, która przyczynia się do utrzymania prawidłowej masy ciała nawet po zakończeniu kuracji. Ponadto suplement może przyczynić się do zwiększenia poziomu energii, co pozytywnie wpływa na codzienną aktywność i zwiększa motywację do działania.

Kolejnym korzystnym efektem jest poprawa trawienia. Przy prawidłowym funkcjonowaniu układu pokarmowego organizm lepiej trawi i przyswaja składniki odżywcze, takie jak witaminy i minerały.

Korzystne działanie Fatosliminu można również zauważyć na funkcjonowanie układu nerwowego. Produkt ten może pomóc w poprawie pamięci i koncentracji, ułatwiając skupienie się na codziennych zadaniach.

Fatoslimin – Opinie i Recenzje

Naturalne dla wszystkich użytkowników jest to, że zanim zdecydujemy się na zakup jakiegoś produktu, szukamy informacji o nim oraz opinii użytkowników, którzy mieli już z danym produktem doświadczenia. Opinii o kapsułkach Fatoslimin można wyszukać zarówno na stronie producenta jak i w mediach społecznościowych. Warto zauważyć, że większość opinii na temat Fatoslimin jest pozytywna, a użytkownicy chwalą sobie jego wpływ na odchudzanie. Lwia część użytkowników wyraża satysfakcję z działania suplementu, chętnie dzieląc się opisami efektów oraz zdjęciami potwierdzającymi pozytywne skutki. Użytkownicy relacjonują poprawę samopoczucia, kondycji i sprawności ruchowej a także poprawę stanu zdrowia i wyników badań. Przede wszystkim zaś, szczęśliwie donoszą o osiągnięciu najważniejszego celu, czyli o zmniejszeniu wagi!

 

Przykładowe opinie na temat produktu:

„Stosuję suplement od miesiąca i już waga poleciała o 5 kilogramów w dół. Nigdy nie myślałam, że odchudzanie może być tak proste. Mogę z całego serca polecić Fatoslimin ze względu na jego naturalny skład, przestępną cenę oraz niesamowicie szybkie rezultaty!” – Anastazja, lat 38.

„Jako facet, który zawsze miał problem z nadwagą, byłem sceptycznie nastawiony do suplementów odchudzających. Postanowiłem jednak wypróbować Fatoslimin i jestem bardzo zadowolony z rezultatów. W ciągu miesiąca straciłem 4 kilogramy bez konieczności rezygnacji z moich ulubionych potraw czy intensywnych treningów. Ten produkt naprawdę działa i jestem z niego bardzo zadowolony.” – Bartek, lat 42

„Fatoslimin to jeden z tych suplementów diety, po zakupie którego zostaje tylko uśmiech na twarzy. Z nadwagą walczyłam od kilku lat, a teraz w końcu udało mi się pozbyć tego problemu. Nigdy nie myślałam, że brak drastycznych zmian w stylu życia czy diecie może pomóc mi schudnąć. Polecam ten produkt bo wiem, że każdy będzie w mniejszym lub większym stopniu z niego zadowolony” – Agata, lat 29

„Fatoslimin to mój absolutny hit w walce z nadwagą! W ciągu zaledwie 6 tygodni udało mi się zrzucić już 8 kilogramów. Czuję się zdecydowanie lepiej we własnym ciele i mogę powiedzieć, że jestem z siebie bardzo zadowolona. Produkt jest łatwy w użyciu, a rezultaty są naprawdę spektakularne. Gorąco polecam!” – Krystyna, lat 63

Owszem, spotkać się można również z opiniami negatywnymi. Jest ich jednak niewiele i wynikają one z oczekiwań zupełnie wygórowanych. Świadomy użytkownik powinien zdawać sobie sprawę z tego, że organizm poddawany redukcji powinien otrzymać nie tylko ruch, stosowne suplementy oraz aktywność, ale przede wszystkim odpowiedni czas na spalenie nadmiernej tkanki tłuszczowej. Dlatego też, jeśli zależy nam na zdrowiu i wybieramy produkty dobrej jakości, których producent podkreśla zrównoważone działanie, nie oczekujmy utraty 10 kg w jeden tydzień! Pomińmy fakt, że tak gwałtowna zmiana, związana z ilością tkanki tłuszczowej w organizmie, byłaby dla niego po prostu szokiem. Nikt z nas nie chce płacić zdrowiem nawet za najbardziej spektakularne efekty, prawda?

Opinie ekspertów

Suplement diety Fatoslimin jest zachwalany nie tylko przez swoich użytkowników, ale również specjalistów pracujących na co dzień z klientami borykającymi się z nadwagą. Pozwala to lepiej zrozumieć efektywność produktu oraz jego wpływ na utratę wagi. Poniżej przedstawiam recenzję dietetyka z Warszawy – Marka Maciejewicza.

Jako dietetyk pracujący z pacjentami z nadwagą, często sięgam po różne suplementy, które mogą przyspieszyć proces utraty wagi. Jednym z produktów, który ostatnio przyniósł mi bardzo dobre rezultaty, jest Fatoslimin.

Pacjentka, która do mnie przyszła, była już bardzo zniechęcona swoimi wcześniejszymi próbami schudnięcia. Próbowała różnych diet, ale żadna z nich nie dała jej oczekiwanych rezultatów. Dlatego podczas naszej pierwszej rozmowy postanowiliśmy wprowadzić suplementację Fatosliminem.

Już po pierwszym tygodniu stosowania produktu moja pacjentka zauważyła, że czuje się pełniejsza, a jej apetyt znacznie się zmniejszył. Co ciekawe, nie odczuwała również głodu między posiłkami. Dzięki temu łatwiej było jej kontrolować jedzenie i trzymać się zalecanej diety.

Po miesiącu stosowania Fatosliminu moja pacjentka straciła już ponad 5 kilogramów. Co ważniejsze, efekty utrzymywały się i po 2 miesiącach stosowania udało jej się stracić łącznie 10 kilogramów. Była bardzo zadowolona z osiągniętych wyników, zwłaszcza że nigdy wcześniej nie udało jej się schudnąć tak dużo bez efektu jo-jo.

Jako dietetyk byłem bardzo zadowolony z wyników uzyskanych dzięki Fatoslimin. Produkt okazał się skutecznym i bezpiecznym rozwiązaniem dla mojej pacjentki, która od wielu lat zmagała się z problemem utraty wagi. Teraz z przyjemnością polecam ten suplement innym pacjentom, którzy zmagają się z nadwagą i chcą przyspieszyć proces odchudzania.

Czy występują negatywne opinie na temat Fatoslimin?

Choć większość recenzji suplementu Fatoslimin jest pozytywna, pojawiły się również te negatywne. Niemniej jednak ich liczba jest stosunkowo niewielka. Wiele osób skarży się na brak widocznych efektów po zastosowaniu kapsułek. Należy jednak pamiętać, że każdy organizm jest inny i inaczej reaguje na bodźce zewnętrzne, w tym na suplementy diety. Często brak efektów związany jest również z brakiem aktywności fizycznej i niewłaściwą dietą. Dlatego warto pamiętać, że suplementy diety nie czynią cudów i nie mogą zastąpić zdrowego trybu życia.

Należy zaznaczyć, że Fatoslimin to suplement diety składający się z naturalnych składników, których właściwości wspomagają proces odchudzania i utraty wagi. Nie zawiera on szkodliwych substancji chemicznych ani innych sztucznych dodatków, które mogłyby zagrażać naszemu zdrowiu.

Fatoslimin – Dawkowanie

Każdy organizm potrzebuje innego przedziału czasowego, w którym zdoła uruchomić procesy wpływające na utratę masy ciała. Warto dać sobie czas i przede wszystkim mądrze wspomóc swój organizm w tej trudnej walce. Kapsułki Fatoslimin powinny być przyjmowane po jednej tabletce rano i wieczorem oraz popijane sporą ilością wody.

W ogóle, podczas procesu odchudzania warto spożywać duże ilości płynów (ponad dwa litry dziennie), być aktywnym ruchowo oraz zadbać o zbilansowaną dietę. Są to fundamenty nie tylko procesu utraty wagi, ale również zdrowego trybu życia, jaki warto prowadzić. Preparat nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży oraz karmiących piersią, a także dla ludzi z obniżonym poziomem BMI oraz osób uczulonych na skorupiaki czy jakikolwiek inny składnik preparatu. Wszelkie informacje dotyczące dokładnej suplementacji są umieszczone na ulotce dołączonej do opakowania.

fatoslimin wiele opakowan

Czy występują skutki uboczne?

Liczne badania produktu Fatoslimin oraz substancji składających się na jego unikalną kompozycję, nie wykazały żadnych skutków ubocznych w postaci złego samopoczucia, alergii czy innych działań niepożądanych.

Czy działanie Fatoslimin jest potwierdzone badaniami klinicznymi?

Jako suplement diety, Fatoslimin nie został jeszcze poddany badaniom klinicznym, które potwierdziłyby jego skuteczność w odchudzaniu. Nie oznacza to jednak, że produkt nie jest skuteczny. Każdy zawarty w nim aktywny składnik został przebadany naukowo i ma pozytywny wpływ na proces odchudzania. Możemy więc być pewni, że produkt ma działanie wspomagające utratę wagi.

Ważne jest również to, że Fatoslimin został zgłoszony do Głównego Inspektoratu Sanitarnego (GiS) w Polsce, co oznacza, że jest legalnie dystrybuowany i spełnia wszystkie wymagane normy bezpieczeństwa. Ponadto jest to suplement diety oparty na naturalnych składnikach, co gwarantuje, że jego stosowanie jest bezpieczne.

Co wyróżnia Fatoslimin na tle innych środków na odchudzanie?

Suplement diety Fatoslimin wyróżnia się na rynku środków odchudzających przede wszystkim swoim naturalnym składem. Produkty pochodzące z naturalnych źródeł zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem, a tym bardziej, gdy chodzi o nasze zdrowie. Tabletki nie zawierają szkodliwych składników, dlatego można go stosować bez obaw o skutki uboczne. Co więcej, Fatoslimin jest produktem polskim, co dla wielu osób jest dodatkową zaletą. To nie tylko pewność jakości, ale również wsparcie polskich przedsiębiorców.

Producent suplementu oferuje również gwarancję zwrotu, jeśli produkt okaże się nieskuteczny. Jest to bardzo ważna informacja, ponieważ pokazuje zaangażowanie producenta w skuteczność swojego produktu. Firma jest pewna swojego produktu, a klienci mogą liczyć na zwrot pieniędzy, jeśli produkt okaże się nieskuteczny.

Niektórzy ludzie mają obawy przed użyciem suplementów diety, zwłaszcza tych do utraty wagi, ze względu na możliwe skutki uboczne. Fatoslimin natomiast dzięki swojemu naturalnemu składowi nie ma skutków ubocznych, co dla wielu osób jest kluczowym argumentem za jego stosowaniem.

Gdzie kupić Fatoslimin? Cena

Kapsułki Fatoslimin nie są dostępne w aptekach, na popularnych portalach internetowych ani w serwisach sprzedażowych. Zamówienie można złożyć wyłącznie poprzez stronę producenta, gdyż jest to jedyna pewna droga do nabycia oryginalnego produktu. Wystarczy wypełnić prosty formularz oraz wybrać sposób płatności (przelew lub za pobraniem) i rozpocząć walkę o lepszą formę naszego organizmu!

 

Cenną informacją jest obecnie obowiązująca promocja na kapsułki Fatoslimin. Standardowa cena tego specjalistycznego produktu wynosi 337 PLN, natomiast aktualnie została ona obniżona do jedynych 137 PLN za opakowanie 30 kapsułek! Jest to naprawdę duża promocja, z którą łączą się dodatkowe bonusy:

 • darmowa przesyłka
 • e-book: „Jak schudnąć łatwo i bez wyrzeczeń?”
 • e-book: „Jedz, co chcesz i chudnij! 729 przepisów na szybkie, proste i pyszne posiłki, które potęgują efekty i pozwalają Ci jeść to, co lubisz”
 • 30-dniowa gwarancja producenta, dzięki której w wypadku braku efektów i satysfakcji z korzystania z produktu Fatoslimin, otrzymasz pełny zwrot kosztów

Nie odkładaj odchudzania na jutro albo „od poniedziałku”. Zadbaj o zdrowy wygląd oraz dobrą kondycję i zamów Fatoslimin już dziś! Zdecyduj się na promocyjną cenę, dzięki czemu zaoszczędzisz prawie 200 PLN!

Jak uniknąć efektu jojo?

Większość z nas wie, że nadwaga może zwiększyć ryzyko rozwoju cukrzycy typu 2, chorób układu krążenia, niektórych nowotworów, zapalenia kości i stawów, a także przyczynić się do innych problemów zdrowotnych.  Ale czy wiesz, że odchudzanie – czyli powtarzająca się utrata i powrót masy ciała – może być związane ze zwiększonym ryzykiem wystąpienia wysokiego ciśnienia krwi, niezdrowego poziomu cholesterolu i choroby pęcherzyka żółciowego?  Zostało to również powiązane z zaburzeniami psychicznymi i depresją.

Nie ma jednego uniwersalnego sposobu na utrzymanie wagi po jej utracie, należy znaleźć kombinację zmian w diecie i aktywności fizycznej, które można dopasować do swojego stylu życia, a co najważniejsze – które można utrzymać przez długi czas.  Aby pomóc Ci określić, co to może być, spójrzmy na niektóre z nawyków, które wiemy, że może wspierać utrzymania wagi.

efekt jojo

W przeglądzie 52 badań przyjrzano się najczęstszym nawykom osób, które utrzymują wagę po schudnięciu.  Były to:

 • Jedzenie śniadań
 • Jedzenie większej ilości warzyw oraz innych pokarmów bogatych w błonnik
 • Ograniczanie spożycia niektórych pokarmów
 • Jedzenie mniejszej ilości żywności o wysokiej zawartości tłuszczu i cukru
 • Jedzenie posiłków o niższej zawartości tłuszczu
 • Posiadanie większej ilości zdrowej żywności w domu
 • Regularne spożywanie posiłków

Wiadomo, że utrzymanie wagi zależy od stałego dostosowania do zwiększonych wydatków energetycznych, poprzez aktywność fizyczną.  Wykazano, że aktywność fizyczna ma pozytywny wpływ na utrzymanie mięśni podczas odchudzania i ma silny związek z utrzymaniem utraty wagi.

Krajowe wytyczne zachęcają dorosłych do wykonywania co najmniej 30 minut aktywności fizycznej o umiarkowanej lub większej intensywności przez 5 lub więcej dni w tygodniu. Aktywność ta może odbywać się w ramach 1 sesji lub kilku sesji trwających 10 minut lub więcej.  Jeśli już schudłeś, badania pokazują, że możesz nawet potrzebować zwiększyć ten czas – może to być nawet 60-90 minut.  Kluczem jest ustalenie osiągalnych i realistycznych celów.  Nie musi to być wszystko podczas jednej sesji – zwiększenie przypadkowej lub codziennej aktywności w prosty sposób jest bardzo skuteczne.

Jeśli zwiększenie aktywności fizycznej brzmi jak wyzwanie, dobrym sposobem na rozpoczęcie jest zmniejszenie braku aktywności.  Należy więc znaleźć sposób na ograniczenie czasu spędzanego na oglądaniu telewizji, korzystaniu z komputera lub graniu w gry wideo.

Nieplanowana aktywność

W miarę możliwości staraj się korzystać z transportu publicznego zamiast jazdy samochodem.  Zwiększa to przypadkową aktywność w taki sposób, jak chodzenie z domu na przystanek autobusowy, tramwajowy lub stację kolejową.

Przejdź pieszo od przystanku do miejsca docelowego, zamiast parkować tuż przy wejściu.  Mówimy o dążeniu do 8000-10000 kroków każdego dnia, a rzeczą do zapamiętania ponownie jest to, że gromadzenie tych kroków może być równie skuteczne.

Zaplanowana aktywność

Wybierz aktywności, które można włączyć do swojego codziennego życia, takie jak szybki spacer lub jazda na rowerze.

Nadzorowane programy ćwiczeń, takie jak zajęcia grupowe lub sesje jeden na jeden z trenerem, świetnie nadają się do zachęcenia i zaangażowania.

Inne wymierne działania, takie jak pływanie, dążenie do przejścia określonej liczby kroków każdego dnia lub wchodzenie po schodach.

Inne strategie utrzymania wagi

Inne strategie, które również okazały się pozytywnie powiązane z utrzymaniem utraty wagi, to ustalenie konkretnych celów, ograniczenie wielkości porcji i samodzielne ważenie się.  Co ciekawe, wykazano, że kilka zmian jest szczególnie pomocnych dla kobiet. Należą do nich: posiadanie zdrowej żywności w domu, ograniczenie żywności zawierającej cukier oraz samokontrola.  Samokontrola polega na zapisywaniu ilości spożywanych pokarmów i/lub podejmowanej aktywności fizycznej i jest świetnym sposobem na ocenę i uznanie swoich osiągnięć, jak również na określenie możliwości zmian.

Zrównoważone podejście

Wyznacz sobie realistyczne cele dotyczące zwiększenia poziomu aktywności fizycznej i zmniejszenia braku aktywności, zmniejszenia ogólnego spożycia energii oraz poprawy nawyków żywieniowych i jakości diety.  Dla długoterminowego sukcesu i dać organizmowi składniki odżywcze, których potrzebuje, będziesz dążyć do zrównoważonej diety, zgodne z ogólnymi poradami zdrowego odżywiania, które jest dokładnie tam, gdzie Jenny Craig zaczyna.  Będziesz również korzystać ze wsparcia naszych trenerów, którzy będą chwalić swoje sukcesy – jakkolwiek małe – przy każdej okazji, to może zachęcić Cię przez trudny proces zmiany ustalonych zachowań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *