Wspierając lokalne inicjatywy, tworzymy przyszłość.

Aktualności

Zapraszamy na kolejny seans Akademii Dokumentalnej

14-06-2018

W kolejnej odsłonie Akademii Dokumentalnej obejrzymy film pt. Szukając Jezusa w reżyserii Katarzyny Kozyry

Czytaj więcej

Konkurs "Wakacje z przygodą" rozstrzygnięty!

08-06-2018

8 czerwca ogłosiliśmy beneficjentów konkursu grantowego "Wakacje z przygodą". 15 projektów otrzymało dofinansowanie w wysokości 200 tysięcy złotych.

Czytaj więcej

Fundacja ANWIL dla Włocławka wyróżniona!

24-05-2018

Prezydent Włocławka Marek Wojtkowski wręczył nagrody włocławskim artystom, animatorom i mecenasom kultury. W gronie wyróżnionych znalazła się również Fundacja ANWIL dla Włocławka.

Czytaj więcej

We Włocławku zbudują mosty… międzypokoleniowe

16-05-2018

Znamy wyniki IV konkursu grantowego Fundacji ANWIL dla Włocławka. W tej edycji organizacje pozarządowe działające na terenie miasta i gmin ościennych ubiegały się o dofinansowanie projektów aktywizujących oraz integrujących przedstawicieli grupy wiekowej 50+ z dziećmi i młodzieżą.

Czytaj więcej

Tajemnice Panów R.

23-04-2018

Uczniowie szkoły w Smólniku realizują projekt matematyczno-chemiczno-informatyczny pt. „Tajemnice Panów R.”, finansowany z grantu Fundacji „ANWIL dla Włocławka” w ramach II edycji konkursu „Uczę się z ANWILEM”.

Czytaj więcej

Wakacje z przygodą

21-03-2018

Rusza czwarta edycja konkursu, w którym Fundacja dofinansuje wakacyjne atrakcje dla dzieci i młodzieży z Włocławka oraz gmin ościennych. Jeśli masz pomysł, jak w kreatywny, atrakcyjny sposób przekazać młodym ludziom wiedzę na temat kultury i obyczajów innych krajów, złóż wniosek i zrealizuj swój projekt. Do rozdysponowania aż 200 tysięcy złotych.

Czytaj więcej

Ciekawi świata z ANWIL-em

28-02-2018

Podczas ferii zimowych 84 młodych włocławian uczestniczyło w zajęciach pt. ‘”Ciekawi świata z ANWIL-em” zorganizowanych w Szkole Podstawowej nr 19. Każdego dnia odbywały się warsztaty z innego przedmiotu.

Czytaj więcej

IV edycja konkursu grantowego Fundacji pt. "Działajmy razem i uczmy się od siebie"

26-02-2018

Zapraszamy organizacje pozarządowe, szkoły oraz grupy nieformalne działające na terenie miasta Włocławka( gmina miejska i wiejska) i gmin ościennych - Brześcia Kujawskiego, Fabianek i Lubania do udziału w IV odsłonie konkursu grantowego.

Czytaj więcej

Przekaż 1% dla Fundacji „ANWIL dla Włocławka”

14-02-2018

Fundacja "ANWIL dla Włocławka" została zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym 26 maja 2014 r. Jej głównym fundatorem jest ANWIL S.A., który szczególną uwagę przywiązuje do działań na rzecz dobra wspólnego. Fundacja wspiera szerokie spectrum projektów służących mieszkańcom Włocławka, gminy Brześć Kujawski, gminy Fabianki, gminy Lubanie i gminy wiejskiej Włocławek. Pomaga w realizacji przedsięwzięć n.in. z zakresu edukacji, ochrony zdrowia i środowiska, bezpieczeństwa, sportu, kultury i sztuki.

Czytaj więcej

Projekt ''E-świat - nauka w sieci” w Zespole Szkół Technicznych

29-01-2018

W Zespole Szkół Technicznych od stycznia do maja 2018 roku realizowany jest projekt „E- świat - nauka w sieci” w formie warsztatów, które mają pokazać młodym ludziom, że nauka może być „cool” i można się nią bawić.

Czytaj więcej