Wspierając lokalne inicjatywy, tworzymy przyszłość.

Aktualności

Lato w mieście z Fundacją

06-08-2018

Grupa 54 dzieci i młodzieży rozpoczyna dziś swoją żeglarską przygodę podczas półkolonii nad Zalewem Włocławskim. Zajęcia, które odbywają się w Marinie Zarzeczewo, organizuje Włocławski Okręgowy Związek Żeglarski z grantu Fundacji ANWIL dla Włocławka.

Czytaj więcej

Akademia Dokumentalna

31-07-2018

13 sierpnia zapraszamy na kolejne seanse filmowe przygotowane przez Akademię Dokumentalną w ramach projektu finansowanego ze środków Fundacji ANWIL dla Włocławka. Tego dnia będzie można obejrzeć film „Westwood: punkówa, ikona, aktywistka” w reż. Lorna Tuckeroraz oraz „Alain Ducasse – kuchenne wyzwania” Gilles de Maistre.

Czytaj więcej

Akademia Dokumentalna

20-07-2018

30 lipca to kolejny już poniedziałek, podczas którego odbędą się seanse filmowe przygotowane przez Akademię Dokumentalną w ramach projektu finansowanego ze środków Fundacji ANWIL dla Włocławka. Tego dnia będzie można obejrzeć „Film o niczym” Borisa Mitica oraz „Czerwoną duszę” Jessiki Gorter.

Czytaj więcej

IV Włocławski Piknik Historyczny

13-07-2018

Miłośnikom historii i militariów polecamy wybrać się na IV Włocławski Piknik Historyczny, będący kontynuacją dorocznych działań Stowarzyszenia PATROL Włocławek. W tym roku impreza będzie trwała aż trzy dni, ponieważ połączono ją z Włocławskim Przeglądem Artylerii Czarnoprochowej oraz aż trzema inscenizacjami batalistycznymi z wykorzystaniem broni palnej oraz pokazów pirotechnicznych.

Czytaj więcej

Dobre praktyki Fundacji

13-07-2018

Zarząd Fundacji ANWIL dla Włocławka wprowadził zakaz przyjmowania lub dokonywania przez Fundację ANWIL dla Włocławka wpłat gotówkowych o wartości równiej lub przekraczającej równowartość 10 000 EURO, bez względu na to, czy płatność jest przeprowadzana jako pojedyncza operacja, czy kilka operacji, które wydają się ze sobą powiązane.

Czytaj więcej

Akademia Dokumentalna

11-07-2018

W poniedziałek, 16 lipca Akademia Dokumentalna, w ramach projektu finansowanego ze środków Fundacji ANWIL dla Włocławka, zaprasza do Multikina na kolejne seanse filmowe. Tego dnia zobaczymy dwa wyjątkowe filmy dokumentalne: o godz. 18.00 film pt. „Twarze, plaże” oraz o godz. 19.30. dokument autorstwa Lefteris Charitos „Człowiek delfin”. Wstęp wolny.

Czytaj więcej

Wakacje z Fundacją

06-07-2018

Trwają zapisy na zajęcia w ramach projektów grantowych Fundacji ANWIL dla Włocławka „Wakacje z przygodą”. W tegorocznej, czwartej już, edycji programu głównym tematem są podróże, rozumiane jako poszerzanie własnych horyzontów.

Czytaj więcej

Nowy adres e-mail Fundacji

03-07-2018

Fundacja ANWIL dla Włocławka ma nowy, prostszy i łatwiejszy do zapamiętania adres e-mail. Zapraszamy zatem do kontaktu za pomocą poczty elektronicznej pod adresem: fundacja@anwil.pl

Czytaj więcej

Kolejny seans w Akademii Dokumentalnej

29-06-2018

"Książę i dybuk” to dokumentalna podróż śladami Michała Waszyńskiego, autora wielu znanych przedwojennych filmów z Eugeniuszem Bodo, reżysera mistycznej ekranizacji "Dybuka", a także producenta hollywoodzkich hitów z Sofią Loren i Claudią Cardinale.

Czytaj więcej

Godziny otwarcia biura Fundacji

28-06-2018

Informujemy, że w dniu 29 czerwca biuro Fundacji będzie nieczynne. W dniach od 2 do 6 lipca biuro będzie czynne w godz. od 13:00 do 16:00.

Czytaj więcej