Znajdujesz się w: Strona główna > Media o nas

Media o nas

Fundator

Media o nas

Fundacja ANWIL zaprasza do ubiegania się o stypendia i granty naukowe.

08-09-2016

5 września Fundacja ANWIL dla Włocławka ogłosiła drugą edycję programu stypendialnego, a także - po raz pierwszy – nabór wniosków do konkursu grantowego „Uczę się z ANWIL”, którego celem jest popularyzacja nauk ścisłych wśród dzieci i młodzieży. Poinformowały o tym następujące media: Czytaj więcej »

Wesołe wakacje dzięki Fundacji

15-06-2016

14 czerwca Fundacja ANWIL dla Włocławka ogłosiła beneficjentów konkursu grantowego "Wesołe wakacje" . O konkursie, którego celem jest stworzenie możliwości aktywnego, atrakcyjnego i bezpiecznego spędzenia wakacji dzieciom i młodzieży spędzającym ten okres we Włocławku informowały następujące media. Czytaj więcej »

Konkurs grantowy "Wesołe wakacje"

18-04-2016

O ogłoszonym 14 kwietnia konkursie grantowym "Wesołe wakacje", którego celem jest finansowanie aktywnego, atrakcyjnego i bezpiecznego spędzenia wakacji przez młodych włocławian informowały następujące media: Czytaj więcej »

II edycja konkursu grantowego Fundacji

11-12-2015

O projektach realizowanych do 10 października 2016 r. w ramach II edycji konkursu grantowego informują następujące media. Czytaj więcej »

Kolejne pół miliona trafi do włocławian!

10-12-2015

O rozstrzygnięciu przez Fundację ANWIL dla Włocławka II edycji konkursu grantowego informowały następujące media. Czytaj więcej »

Aktywni włocławianie 50 plus

05-10-2015

O aktywnych włocławianach w wieku powyżej 50 lat, uczestniczących w projektach realizowanych w ramach konkursu grantowego AKTYWNI 50+ informują następujace media. Czytaj więcej »

Fundacja ANWIL dla Włocławka wspiera zdolnych włocławian

07-09-2015

O programie stypendialnym dla zdolnych włocławian poinformowały następujące media. Czytaj więcej »

Wakacyjny wypoczynek z Fundacją ANWIL dla Włocławka

23-07-2015

O letnim wypoczynku dzieci i młodzieży, który zorganizowano w ramach konkursu grantowego „Wakacje we Włocławku aktywnie i wesoło” poinformowały następujące media Czytaj więcej »

Aktywni włoclawianie 50 plus poszukiwani !

02-07-2015

O rozstrzygnięciu przez Fundację ANWIL dla Włocławka konkursu grantowego „Aktywni 50+” poinformowały m.in. następujące media: Czytaj więcej »

Trzeci konkurs grantowy Fundacji ANWIL dla Włocławka

22-04-2015

Fundacja ANWIL dla Włocławka ogłosiła kolejny, trzeci już, konkurs grantowy. Tym razem skierowany jest on do włocławian w wieku powyżej pięćdziesiątego roku życia. Stąd hasło konkursu „Aktywni 50+”. Budżet grantowy wynosi 150 000 złotych Czytaj więcej »

Karate kyokushin z Fundacją ANWIL dla Włocławka

27-03-2015

Dzięki grantowi otrzymanemu od Fundacji ANWIL dla Włocławka, Włocławski Klub Karate Kyokushin organizuje zajęcia dla dzieci i młodzieży ze świetlic środowiskowych „Zorza”, „Zachęta” i „Zacisze”, Domu Dziecka Nr 1 i Fundacji „Samotna Mama”. Czytaj więcej »

Lekkoatletyka sportem dla każdego

27-03-2015

O tym, że lekkoatletyka to sportem dla każdego stara się przekonać dzieci z Włocławka Lekkoatletyczny Klub Sportowy Vectra, prowadząc projekt KIDS ATHLETICS Włocławek. Realizowany przez klub projekt finansowany jest ze środków Fundacji ANWIL dla Włocławka, a partnerem akcji jest Polski Związek Lekkiej Atletyki. Czytaj więcej »

Caietanus realizuje projekt finansowany przez Fundację ANWIL dla Włocławka

26-03-2015

"Warto zdobyć ciekawy zawód" to projekt Fundacji Caietanus skierowany do grupy włocławskiej niepełnosprawnej młodzieży, stojącej przed wyborem przyszłego zawodu. Czytaj więcej »

Wodnik pływa z ANWILEM

20-03-2015

Dzięki grantowi otrzymanemu z Fundacji ANWIL dla Włocławka młodzi pływacy z Uczniowskiego Klubu Pływackiego "Wodnik" intensywnie trenują i startują w zawodach. Czytaj więcej »

Tegoroczne wakacje z Fundacją ANWIL dla Włocławka

11-03-2015

We wtorek 10 marca, Fundacja ANWIL dla Włocławka ogłosiła kolejny konkurs grantowy zatytułowany „Wakacje we Włocławku aktywnie i wesoło”. Celem inicjatywy jest wspieranie projektów zapewniających dzieciom i młodzieży z Włocławka ciekawy, a zarazem bezpieczny sposób spędzenia wakacji w mieście. O granty w wysokości do 40 tys. złotych mogą ubiegać się włocławskie organizacje pozarządowe. Czytaj więcej »

We Włocławku będzie czyściej dzięki Fundacji

06-03-2015

Liga Ochrony Przyrody we Włocławku rozpoczęła realizację projektu „Posprzątaj po swoim psie”, na który większość potrzebnych środków przekazała Fundacja ANWIL dla Włocławka w ramach pierwszego konkursu grantowego. Czytaj więcej »

Aktywni, zdrowi, z pasją

05-03-2015

Włocławskie Stowarzyszenie Capoeira zaprasza dzieci i młodzież w wieku 6-17 lat na bezpłatne treningi brazylijskiej sztuki walki capoeira z elementami tańca w ramach projektu finansowanego przez Fundację ANWIL dla Włocławka. Czytaj więcej »

Bezcenny dar uczniów włocławskich szkół

27-02-2015

Pod 100 litrów krwi oddali uczniowie włocławskich szkół podczas akcji "Młoda krew ratuje życie”, prowadzonej przez włocławski PCK, a finansowanej z grantu Fundacji ANWIL dla Włocławka. Czytaj więcej »

Włocławska olimpijka Katarzyna Kowalska trenuje z mieszkańcami miasta

09-02-2015

Ruszył projekt " Biegaj z olimpijką" realizowany przez LKS Vectra i współfinansowany przez Fundację ANWIL dla Włocławka. Czytaj więcej »

Lider gra fair play z Fundacją

05-02-2015

Uczniowski Klub Sportowy Lider Włocławek, dzięki grantowi z Fundacji ANWIL dla Włocławka, realizuje program "Z Liderem gram fair play". W programie uczestniczy 50 uczniów oraz 10 trenerów Czytaj więcej »

Fundacja uhonorowana statuetką ,,Przyjaciel OLIGO 2014"”

30-01-2015

Fundacja ANWIL dla Włocławka znalazła się w gronie uhonorowanych statuetką ,,Przyjaciel OLIGO 2014". Fundacja została doceniona za zaangażowanie w niesieniu pomocy i podejmowaniu działań na rzecz podopiecznych stowarzyszenia w 2014 roku. Czytaj więcej »

Fundacja głównym pomocnikiem Św. Mikołaja

22-12-2014

Rozpoczęła się świąteczna akcja charytatywna „Pamiętamy o Tobie - Św. Mikołaj i ja”, organizowana przez Stowarzyszenie „Daj Szansę” wspólnie z Centrum Kultury „Browar B” i Placówką Opiekuńczo-Wychowawczą „Maluch”. Akcja jest współfinasowana z grantu Fundacji ANWIL dla Włocławka. Czytaj więcej »

Rodzinny spacer z Morsem w tle

15-12-2014

Konkurs fotograficzny pt. „ Rodzinny spacer z Morsem w tle” adresowany do rodzin z dziećmi odwiedzających Jezioro Czarne w okresie zimowym, to jeden z pomysłów Stowarzyszenia Morsów Kujawskich Włocławek na popularyzację samego stowarzyszenia, jak i aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Czytaj więcej »

Trenowali z mistrzynią olimpijską

02-12-2014

W dniu 29 listopada 2014 r. odbyło się spotkanie oraz trening pływacki z mistrzynią olimpijską Otylią Jędrzejczak dla zawodników włocławskich klubów pływackich zorganizowane przez Uczniowski Klub Pływacki WODNIK Włocławek w ramach projektu dotowanego przez Fundację ANWIL dla WŁOCŁAWKA pt. WODNIK pływa z ANWILEM. Czytaj więcej »

Włocławscy pływacy spotkali się z Otylią Jędrzejczak

01-12-2014

Na krytej pływalni Delfin odbyło się spotkanie oraz trening pływacki z mistrzynią olimpijską Otylią Jędrzejczak. W warsztatach udział wzięli zawodnicy włocławskich klubów pływackich. Organizatorem był Uczniowski Klub Pływacki Wodnik Włocławek. Spotkanie odbyło się w ramach projektu dotowanego przez Fundację Anwil dla Włocławka. Czytaj więcej »

Fundacja ANWIL dla Włocławka rozdzieliła granty

28-10-2014

Fundacja ANWIL dla Włocławka przyznała włocławskim organizacjom pozarządowym 36 grantów na łączną kwotę ponad 640 tys. złotych. Uroczyste ogłoszenie wyników pierwszego Konkursu Grantowego odbyło się 27 października w sali konferencyjnej fundatora – ANWIL S.A. Czytaj więcej »

Pierwszy Konkurs Grantowy Fundacji ANWIL dla Włocławka

21-08-2014

20 sierpnia, na specjalnie zwołanej konferencji prasowej, Fundacja ANWIL dla Włocławka ogłosiła pierwszy konkurs grantowy, skierowany do włocławskich organizacji pozarządowych i pożytku publicznego. Uczestnicy konkursu mogą ubiegać się o granty do wysokości 30 000 zł. Termin składania wniosków mija 22 września. Czytaj więcej »

Powołanie Rady Programowej Fundacji ANWIL dla Włocławka

06-08-2014

Fundacja ANWIL dla Włocławka rozpoczyna statutową działalność na rzecz mieszkańców miasta. Sfinalizowano ostatni etap prac organizacyjnych powołując Radę Programową. Oficjalne nominacje dla członków Rady Programowej Fundacji ANWIL dla Włocławka zostały wręczone w piątek 1 sierpnia przez Arkadiusza Banaszka, Członka Zarządu ANWIL. Czytaj więcej »

Inauguracji Fundacji ANWIL dla Włoclawka

03-06-2014

30 maja obyła się oficjalna inauguracja działalności Fundacji ANWIL dla Włocławka. Oprawą uroczystości, która odbyła się w Muzeum Diecezjalnym we Włocławku, był koncert światowej klasy wirtuoza kontrabasu Szymona Marciniaka. Hołdując zasadom społecznej odpowiedzialności biznesu ANWIL od lat wspiera inicjatywy kulturalne, sportowe i edukacyjne, za co spółka była wielokrotnie nagradzana i wyróżniana. Czytaj więcej »